Psí boudyKotce pro psyKotce pro psy

Psí boudy

Vyrábíme psí boudy

číst dál...

Kotce pro psy

Vyrábíme kotce pro psy

Kotce pro psy

Hodí se do každé zahrady

číst dál...

Použité materiály kotce

Základním stavebním prvkem kotců jsou jednotlivé kotcové dílce, které se pomocí šroubů spojují k sobě a tvoří tak základ kotce.
Kotcové dílce jsou vyrobeny z železných profilů 25x25mm, které jsou k sobě svařovány. Takto vytvořený rám kotcového dílce je vyplněn svařovanou sítí či palubkovými prkny. Svařovanou síť lze použít v provedení: velikost ok 10x10cm – toto provedení lze použít u větších plemen psů, kde nehrozí uvíznutí hlavy psa v mříži. U menších plemen psů doporučujeme použít bezpečnostní síť s velikostí ok 5x5cm. U plných dílů jsou jako výplň použita palubková prkna o síle 19mm. Tato prkna jsou dostatečně silná, aby odolala mechanickému poškození. Prkna mohou být nalazurována na požadovanou barvu.
Všechny kovové součásti kotce jsou žárově pozinkovány, to zaručuje kotci dlouhou životnost a ochranu proti korozi.
Jako střešní krytina je použit trapézový plech s povrchovou úpravou Aluzink. Aluzink je ocelový plech, oboustranně žárově pokovený v množství 150 g/m2. Slitina je složena z 55 % Al, 43,5 % Zn a 1,5 % Si. Tato povrchová úprava splňuje nejnáročnější požadavky na odolnost proti korozi. Má také vysokou reflexi světla i tepla. Životnost plechu je minimálně 25 let. Další možností je šindelová střecha, jako podpěra jsou použity železné profily, na nich jsou OSB desky o tloušťce 18mm, které jsou obity asfaltovou šindelí.